Wszyscy razem w jednym celu

Tworzymy nową, bezkompromisową wizję lifestylowego bloga.

Polub nas na fb

Wszyscy razem w jednym celu

Tworzymy nową, bezkompromisową wizję lifestylowego bloga.
Polub nas na fb

Jest motywacja, są wyniki.

Zaczynając prace nad thecitylife.pl, wzieliśmy pod uwagę wszystkie elementy definiujące wzorcowego bloga. I postawiliśmy sobie bardzo ambitny cel: być najlepszym źródłem lifestylowej narracji dla naszych Czytelników. Dlatego postanowiliśmy stworzyć nową, bezkompromisową wizje lifestylowego bloga.


Z której strony nie patrzeć, dużo mówi i świetnie wygląda.

Projektując thecitylife.pl uwzględniliśmy bardzo różne style i preferencje tak, aby mógł być wyjątkowym dla każdego z Was. Interesujące Cię wiadomości w jednym miejscu to dla nas nie problem. Dzięki innowacyjnemu designowi nasz blog pozwala jednym kliknięciem zobaczyć oraz dowiedzieć się więcej niż kiedykolwiek i łatwiej niż kiedykolwiek. Rozbudowane oraz skonkretyzowane kategorie umożliwiają prosty dostęp do tego, co właśnie w tym momencie Cię interesuje.


Natalia Biegun

Optymistka twardo stąpająca po ziemi, kochająca rozmyślać i tworzyć nowe teorie. Cały czas szukam nowych inspiracji i małych radości. Rozmowa z drugim człowiekiem jest dla mnie lekiem, a wysoko stawiane cele mobilizacją do ciągłego działania. Bardzo ważną rolę w moim życiu odgrywa odporność psychiczna, którą cały czas staram się budować.


 Arek Oczko

Jeden z pomysłodawców oraz twórców serwisu. Zakochany po uszy w futbolu oraz dziennikarstwie sportowym. Od ponad dwóch lat redaktor największego portalu sportowego w Beskidach – SportoweBeskidy.pl Urodzony w „czepku”, zawsze osiąga to czego chce. Wymagający, ambitny, optymista. Ulubione słowo „jutro”.


 Nicole Kobza

Optymistka, zawsze zmotywowana i ciekawa świata. Ciężką pracą staram się osiągnąć założone cele, dużo czasu poświęcam na rozwijaniu swojej pasji, którą jest wizaż. Dzięki mojej mamie świat kosmetologii otacza mnie od najmłodszych lat . Przez makijaż dodaję charakteru lub podkreślam piękno drugiej osoby.


 Łucja Rus

Stanowcza, nieugięta w swoich decyzjach stale poszukuję czegoś co da mi nowe inspiracje. W zwyczaju mam to, że nie potrafię wysiedzieć w jednym miejscu, jak to się mówi – wszędzie mnie pełno. Posiadam wiele hobby, jednym z nich jest właśnie gotowanie, tym tutaj chciałabym się z Wami podzielić.


Bartłomiej Grochowski

Nietypowy mat-fizowiec poszukujący unikatowego pomysłu na przyszłość. Zawsze nakładam hobby nad naukę. Staram się być wszędzie, gdzie tylko dzieje się coś ciekawego – może stąd moja pasja: kolarstwo. W wolnych chwilach moduje gry. Ulubione słowa: create, design.


 Sara Polak

Szczera i bezkompromisowa. Wrażliwa, ale silna. Poszukuję najświeższych eventów, uwielbiam adrenalinę, moją słabością są buty. Pasjonuję się fotografią, przez to moim celem jest odnajdywanie żywych kolorów w szarym codziennym świecie. Ze zwykłej rzeczy potrafię wydobyć duszę i zmienić ją w dzieło sztuki.


 Kasia Janota

Pełna paradoksów i sprzeczności. Chociaż mój kalendarz jest zapełniony, ciągle narzekam na nudę. Połączone we mnie charaktery – pedantki, niepoprawnej romantyczki i choleryczki – sprawiają, że doskonale rozumiem dlaczego ten słynny huragan to właśnie „Katrina”. Jestem ciekawa świata i ludzi, dlatego zamierzam „wyciskać ” z moich rozmówców jak najwięcej.


 Natasza Korczak

Realistka z ironicznym poczuciem humoru melduje się na pokładzie. Moją pasją jest aktorstwo filmowe i teatralne, dlatego zostałam przydzielona do tej części naszego portalu. Poza zajmowaniem się kinematografią, od czasu do czasu wskakuję na scenę i próbuje swoich sił w miejskim Teatrze K. Ulubiony film? Zdecydowanie „Podziemny Krąg”. Największe marzenie aktorskie? Zagrać w filmie reżyserowanym przez Xaviera Dolana.


Michał Habdas

Człowiek z dystansem do świata i samego siebie. Niemały dystans dzieli mnie również od każdej postawionej sobie poprzeczki – są zawsze bardzo wysoko. „Małego Księcia” znam tylko ze streszczenia, ale wiem jak wielkie znaczenie ma oswajanie. Oswajam strach. Podejmuje wyzwania. Każdy dzień jest dla mnie zastrzykiem informacji; dla Was postaram się wyselekcjonować te najciekawsze.


 Natalia Jasek

Szczera, pomimo wszystko. Twardo stąpająca po ziemi i otwarta na nowe doświadczenia. Zakręcona, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Posiadająca wiele zainteresowań, które odbiegają od siebie tematycznie. Jednym z nich jest folklor, który inspiruje swoją różnorodnością. Z pełnym zaangażowaniem pisząca własną książkę, do której popchnęła ją szara rzeczywistość nastolatków. Pomimo ciągłego braku czasu, zajmuje się również manicurem hybrydowym. Ciekawa świata, uwielbia podróżować za kierownicą samochodu. Starająca się pomóc wszystkim w codziennych problemach oraz oddająca ludziom, kawałek swojego optymizmu.